Otvorili smo glasovanje za najljepšu okučnicu grada Lipika za 2020. godinu., 5.8.2020.
Tokom srpnja nam se prijavilo pet obitelji koji žele pokazati svoj trud i ideje u ukrašavanju okućnica i kako učiniti život ugodnijim. Imamo isti broj sudionika, a neki su se već i natjecali prošlih godina.
Građani koji su se prijavili su iz Lipika, Dobrovca i Šeovice.
Glasujte u galeriji na Facebook stranici Turističke zajednice grada Lipika.
U ovoj godini je puno značilo da netko ima svoj vrt, oazu za mir i opuštanje.
No vrt treba i održavati tako da su mnogi koristili svoje vrijeme i za uređivanje i nove ideje.
Kako su to učinili naši sugrađani koji su se prijavili na nagradnu akciju Grada Lipika i Turističke zajednice donosimo Vam u galeriji. I ove godine smo organizirali akciju, na koju se javilo 5 vrijednih obitelji.
Prijave su bile u srpnju, a vrijeme je bilo promjenjivo što je pogodovalo biljkama koje su prirodno zalijevane.
Objavom fotogalerije 5.8.2020. godine smo otvorili glasanje.
U galeriji je pet natjecatelja s po deset fotografija. Fotografije smo poredali po prezimenima prijavitelja.
Glasovanje je do 26.08.2020. u 12 sati.
Ove godine su natjecatelji sami fotografirali okućnice, a glasanje je samo preko facebooka, bez glasova žirija. Jedan like je jedan glas. Zahvaljujemo se svima odvažnima i vrijednima koji su se prijavili na nagradnu akciju.
Nadamo se da ćete uživati i glasajte za trud Vaših sugrađana jer oni tako uređuju i Vaš grad.
#visitlipik #lipik #lipikvasceka #visitzlatnaslavonija